uber

Wypożyczenie samochodu pod działalność – Uber

Uber już od dłuższego czasu wygrywa rywalizacji z popularnym taksówkami. Nikt wcześniej nie spodziewał się takiego obrotu sprawy, a jednak cena robi wszystko. Kierowcą tak zwanego Ubera może zostać każdy. Warunek jest tylko jeden – posiadanie prawa jazdy i doświadczenie w prowadzeniu samochodu osobowego. Nie są to wymagania wygórowane. Wiele jest osób, które po prostu jeżdżą na własny rachunek, to są głównie działalności prowadzone przez jednego człowieka. Aktualnie te małe biznesy zostały wchłonięte w większe projekty i przedsiębiorstwa, które skupiają rzeszę kierowców. Często są to firmy, które po prostu powstawały bardzo spontanicznie. Najczęściej właściciele zaczynali swoją działalność od przewożenia osób swoim pojazdem. Każdy samochód jednak jest wadliwy, a każdy kierowca i jego samochód przynosi całkiem spory dochód właścicielom. Co możemy zrobić w przypadku, kiedy pojazd uległ awarii i jest wykluczony na jakiś okres czasu z biznesu ze względu na serwis? To całkiem proste. Wypożyczalnia samochodów jest idealnym miejscem, które pomoże nam rozwiązać problem.

 

autostrada

 

Jak działa aplikacja?

Aplikacja Uber jest dla wielu dużo wygodniejszym rozwiązaniem, aniżeli kontakt telefoniczny z pośrednikiem, który może dopiero co wysłać do nas taksówkę. Dzięki aplikacji jesteśmy w stanie zaoszczędzić dużo czasu. W aplikacji jest wbudowany gps, dlatego wiemy jak porusza się nasz kierowca i za ile minut powinien się pojawić. Zazwyczaj kierowcy ubera działają bardzo sprawnie, a więc okres oczekiwania na przyjazd rzadko przekracza 10 minut. Zazwyczaj jest to czas o wiele krótszy. Aplikacja jest połączona z naszym kontem bankowym, dlatego też opłata jest bardzo szybko uiszczana i nie musimy przejmować się późniejszymi płatnościami. Uber wykreował się na firmę konkurencyjną dla taksówek głównie ze względu na niskie ceny jakie proponuje swoim klientom. Wszystko wygląda na to, że szybko nie zejdzie z piedestału.

 

 

Wypożyczalnia samochodów – Białystok

CAR FOR YOU to bogata oferta w zakresie wynajmu pojazdów osobowych oraz dostawczych. Firma prowadzi zakres usług dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Wypożyczalnia samochodów Białystok funkcjonuje już od dłuższego czasu, ale to od zeszłego roku została wprowadzona specjalna oferta dla działalności uber.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *