Sprawdź jak w prosty sposób wynająć samochód

Wynajęcie samochodu to spora wygoda i oszczędność. Nie musimy martwić się o serwisowanie samochodu, wystarczy że zatankujemy pojazd i zaplanujemy swój plan podróży. Wynajem samochodu może przydać się w wielu sytuacjach np. wtedy gdy będziemy chcieli pojechać na wakacyjny wypad z całą rodziną, czy też będziemy potrzebować pojazd na spotkanie służbowe.

Wynajem samochodu sprawdza się również wtedy gdy jesteśmy w obcym mieście w kraju bądź za granicą i potrzebujemy szybkiego środka transportu.

Usługa wynajmu w Polsce i za granicą

Bez względu na to czy jesteśmy w kraju czy podróżujemy za granicą, wszędzie możliwe jest wynajęcie pojazdu na godziny czy też kilka dni. Usługa ta jest w większości wypożyczalni bardzo elastyczna. Mogą z niej korzystać zarówno firmy jak i klienci indywidualni.

Gold Cars -wypożyczalnia samochodów sportowych i luksusowych

Zapoznaj się z warunkami rezerwacji

Przed wynajmem należy sprawdzić zasady wynajmu i zapoznać się z regulaminem rezerwacji. Każda wypożyczalnia ma swój własny regulamin, dlatego tuż przed wynajmem należy sprawdzić jak wygląda dzienny limit kilometrów, czy pojazd należy zwrócić z pełnym czy też pustym bakiem.

Sprawdź auto przed wynajęciem

Zanim ruszymy w drogę sprawdźmy dokładnie pojazd. Czy nie ma rys, wgnieceń i innych defektów. Jeśli to możliwe poprośmy o sporządzenie protokołu przekazania pojazdu do użytku. Ważne aby zwrócić uwagę na każdy nawet najmniejszy szczegół, aby uniknąć później dodatkowych opłat.

Ubezpieczenie na samochód

Podpisując umowę wynajmu pojazdu musimy sprawdzić jak wygląda ubezpieczenie na samochód. Co obejmuje polisa czy jest w niej uwzględnione podwozie, koła szyby i inne elementy pojazdu te, które są wyjątkowo narażone na uszkodzenia. Podsumowując ubezpieczenie powinno obejmować możliwie jak najszerszy zakres ochrony. Będąc w posiadaniu takiego ubezpieczenia możemy mieć spokój i pewność, że w sytuacjach kryzysowych nie będziemy zmuszeni do nieplanowanych wydatków.