klucze samochodowe

Auto w leasingu – dlaczego warto skorzystać z takiej oferty?

Zakup nowego samochodu z salonu nie zawsze musi wiązać się z dużym wydatkiem. Wystarczy przejrzeć dostępne oferty w salonach dealerskich by się o tym przekonać. Coraz więcej marek rokrocznie prowadzi tzw. wyprzedaż rocznika wtedy zakup samochodu w dobrej cenie jest jak najbardziej realny.

Warto nadmienić, że to nie jedyna okazja na kupno samochodu w atrakcyjnej cenie. Ofert sprzedaży jest wiele więcej. Skoda to marka, która wychodzi naprzeciw klientom i prowadzi przynajmniej kilka razy do roku akcje promocyjne dotyczące sprzedaży. Poza tym w swojej ofercie posiada również ofertę leasingu dla klientów, którzy nie chcą zdecydować się na zakup samochodu za gotówkę.

Oferta leasingu coraz bardziej popularna

Każda marka również i Skoda posiada w swojej ofercie usługę leasingu. Jest to dobra informacja dla fanów Skody jak również dla wszystkich tych klientów, którzy są gotowi zdecydować się na zakup nowego samochodu niekoniecznie za gotówkę. Skoda w leasingu to jedna z bardziej rozchwytywanych ofert na rynku motoryzacyjnym. Jest to podyktowane między innymi tym co posiada w ofercie marka Skoda. Z leasingu mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni jak również firmy i klienci biznesowi. Leasing Skody wygląda tak, że klienci deklarują spłatę samochodu w comiesięcznych stałych ratach.

Bogata oferta pojazdów

Leasing przeważnie kojarzony jest z ofertą, która dotyczy sprzedaży samochodów demonstracyjnych i używanych. Jednak to mylne przekonanie. W ofercie leasingu dostępna jest bogata oferta pojazdów (zwłaszcza jeśli mamy na myśli markę Skoda). W salonach dealerskich Skody można zapoznać się z pełną oferta floty, a nawet zamówić wybrany przez siebie model samochodu. Dodatkowo przed podjęciem decyzji zakupowej istnieje możliwość wykonania jazdy testowej.

Auto w leasingu to świetna opcja dla tych osób, które nie chcą wydawać jednorazowo dużej kwoty pieniędzy na zakup nowego samochodu. Leasing ma też jedną ważną zaletę nie musimy martwić się o serwisowanie pojazdu, ponieważ wszelkiego rodzaju naprawy wykonywane są bezpłatnie w ASO. Więcej na temat oferty leasingu Skody znajdziesz na stronie salonu dealerskiego Auto Śliwka – https://autosliwka.pl/finansowanie.